0771 - 690 690
(0)
Din varukorg är tom
Vad kostar frakten?
Skriv in postnummer i rutan och klicka på knappen så räknas din fraktkostnad ut. För mer information om frakt klicka här.

KONTAKT

Gods/Besöksadress

Ordertelefon

Pollengatan 6

432 95 Varberg

0771 - 690 690,

Vardagar 8-17 lunch 12-13

Postadress

E-post

Box 1113

432 15 VARBERG

info@villafonster.se

Vid hjälp vid köp av produkter, använd i första hand numret eller mailaddresen nedan:

0771 - 690 690

info@villafonster.se

Försäljningschef

Platschef

Jonas Gunnarsson

Jonas@villafonster.se

0340-58 00 72

Försäljning

 

Anders Wallington

Anders@villafonster.se

0340-58 00 62

Försäljning

 

Sofia Svanqvist

Sofia@villafonster.se

0340-58 00 73

Försäljning

 

Fredrik Björk

Fredrik@villafonster.se

0340-58 00 68

Försäljning

Reklamation

Thomas Hansson

Thomas@villafonster.se

0340-58 00 69

Försäljning

 

Sandra Segerdahl

Sandra.s@villafonster.se

0340-58 00 66

Försäljning

 

Anneli Schaake

Anneli@villafonster.se

0340-58 00 63

Försäljning

 

Lars-Gunnar Svensson

Lars-gunnar@villafonster.se

0340-58 00 64

Inköp

Administration

Rikard Martinsson

Rikard@villafonster.se

0340-58 00 67

Kundmottagning

Godsmottagning

Andreas Vilanta

Marknad

 

Tor Frisk

tor@villafonster.se

0340-69 00 05